AK Parti'li Dağdelen Açıklaması 'Çok Önemli İki Seçim Bizi Bekliyor'

Haber Tarihi : 12.10.2017 12:27:42 Kırıkkale’nin Bahşılı ilçesi ile ilçe ziyaretlerine devam eden AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, 2019’da kendilerini önemli sınavların beklediğinin altını çizdi.
A +   A -

Bir önceki hafta Sulakyurt ilçesinde ziyaretlerde bulunan Bahşılı ilçesini ziyaret eden Bahşılı İlçe Başkanı Sadullah Duyar ve Belediye Başkanı İbrahim Uyar ilçedeki durum konusunda Dağdelen’i bilgilendirdiler. Dağdelen, ziyaret sırasında ileriye yönelik hedefler konusunda bilgiler verdi ve Sulakyurt’ta başlayarak Bahşılı’da devam eden ilçe ziyaretlerinin ilerleyen günlerde süreceğini ifade etti.“Dinamik olacağız”

İlçede kadın kolları ve gençlik kolları ilçe teşkilatları ile ayrı ayrı görüşen AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, bunun yanı sıra ilçe belediye meclis üyeleri ile görüşmeler gerçekleştirdi. Teşkilat çalışmalarının tüm hızıyla devam edeceğini dile getiren Dağdelen, “2019 yılında ülkemizi bekleyen çok önemli iki seçim var. Bu seçimlere teşkilat olarak şimdiden hazır olmamız gerekmektedir. Bunun içinde özellikle teşkilatımızın içerisinde görev yapan arkadaşlarımızın dinamik olmaları gerekmektedir. 2019 yılında gerçekleştirilecek olan hem genel hem de yerel seçimleri için dinamik teşkilatlarla çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Kongre sürecinin kaldığı yerden devam edeceğini vurgulayan Dağdelen en kısa süre zarfında kalan ilçelerde de kongrelerin tamamlanacağını belirtti.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !