KESKİN HABERLERİ / Kırıkkale

 • Çalıntı Tabancayla Çevreye Ateş Açan Maganda Yakalandı Kırıkkale’de otomobil ile seyir halindeyken çalıntı tabancayla çevreye ateş açan maganda, polisler tarafından gözaltına alındı.
 • AFAD'dan Nefes Kesen Tatbikat Kırıkkale’de 5 ilin ortaklaşa olarak düzenlediği deprem ve yangın tatbikatı nefes kesti. AFAD’ın gerçekleştirdiği tatbikatta; Keskin merkez üssü 6.0 şiddetinde meydana gelen deprem sonrasında 4 katlı binada çıkan yangında arama-kurtarma çalışmaları gerçeği aratmadı.
 • Sulu Mağara Turizme Kazandırılıyor, Çalışmalar Başlatıldı Kırıkkale’de 3 kattan oluşan, 285 metre uzunluğunda ve eski Hristiyanlık döneminde Kurşun Madeni Ocağı olarak kullanılan Sulu Mağara’nın turizme kazandırılması için Valilik tarafından çalışma başlatıldı. 16 Mayıs’da ihalesi yapılan mağaranın restorasyonu için 400 bin TL ödenek ayrıldı.
 • AK Parti'li Milletvekili Can Açıklaması 'Cumhurbaşkanımız Keskin'in Kazanılmasından Dolayı Çok Mutlu' Kırıkkale’de parti binasındaki bayramlaşma programında partililere hitap eden AK Parti Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Delice ve Keskin ilçelerini ziyaret edeceğini belirterek "Cumhurbaşkanımız Keskin’in kazanılmasından dolayı o kadar mutlu oldu ki anlatamam. İstanbul’u kazanmaktan hepimiz mutlu olacağız. Hani diyoruz ya İstanbul’u kazanan Türkiye’yi kazanır” dedi.
 • AK Parti'li Başkan Dede Yıldırım Mazbatasını Aldı Yüksek Seçim Kurulu tarafından 31 Mart’taki belediye başkanlığı seçiminin yeniden yapılmasına karar verilen 1 belde ve 3 ilçeden biri olan Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde AK Parti’den yeniden belediye başkanı seçilen Dede Yıldırım mazbatasını aldı.
 • Cumhurbaşkanı Erdaoğan'dan, İl Başkanı Dağdelen'e Tebrik Telefonu Kırıkkale’nin Keskin İlçesinde AK Parti’nin adayı Dede Yıldırım’ın belediye başkanlığı seçimini almasının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen’i telefondan arayarak tebrik etti.
 • Binali Yıldırım, Keskin'de Seçimi Kazanan Dede Yıldırım'ı Tebrik Etti Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde yenilenen seçimi kazanan AK Partili Dede Yıldırım’ı telefonla arayarak tebrik etti.
 • AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Dağdelen Açıklaması 'Keskin'i Aldık, İstanbul'u Da Alacağız' AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, “2 Haziran’da Keskin’i aldık, Allah nasip ederse 23 Haziran’da da İstanbul’u alacağız. Bugünkü başarı Keskin’deki başarı Recep Tayyip Erdoğan’ın başarısıdır” dedi.
 • Başkan Dağdelen Açıklaması 'Tahriklerin Hiç Birisine Gelmeyeceğiz' AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, “Ramazan’ı Şerifinde tabii ona hürmeten siyasete ve demokrasiye olan saygımızdan dolayı bu tahriklerin hiç birisine gelmeyeceğiz. Güzel bir seçim atmosferi oluyor. Biz bunu temin etmeye çalışıyoruz. Özveride bulunuyoruz. Herkesi daha fazla samimi olamaya davet ediyoruz, bu süreç içerisinde” dedi.
 • Keskin'de Oy Verme İşlemi Sırasında Arbede Yüksek Seçim Kurulu tarafından 31 Mart’taki belediye başkanlığı seçiminin yeniden yapılmasına karar verilen 1 belde ve 3 ilçeden biri olan Keskin ilçesinde oy verme işlemi sabah saat 08.00’de başladı. Oy verme işlemi sırasında 1021 No’lu sandıkta arbede yaşandı.
 • Keskin'de Oy Verme İşlemi Devam Ediyor Yüksek Seçim Kurulu tarafından 31 Mart’taki belediye başkanlığı seçiminin yeniden yapılmasına karar verilen 1 belde ve 3 ilçeden biri olan Keskin ilçesinde oy verme işlemi devam ediyor.
 • Keskin'de Oy Verme İşlemi Sırasında Arbede Yaşandı Yüksek Seçim Kurulu tarafından 31 Mart’taki belediye başkanlığı seçiminin yeniden yapılmasına karar verilen 1 belde ve 3 ilçeden biri olan Keskin ilçesinde oy verme işlemi sabah saat 08.00’de başladı. Oy verme işlemi sırasında 1021 No’lu sandıkta arbede yaşandı.
 • Minibüsün Çarptığı Otomobil Su Kanalına Düştü Açıklaması 6 Yaralı Kırıkkale-Kayseri karayolunda emniyet şeridinde beklerken bir minibüsün çarptığı otomobil su kanalına düştü. Kazada 1’i ağır 6 kişi yaralandı.
 • Bakan Kurum Açıklaması 'Kullandığımız Yetki Ve İmkanları, Milletimizin Kutsal Emanetleri Olarak Görüyoruz' Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, “Bizler emanetçisi olduğumuz bu makam ve mevkilere hizmet etmek için, hayır duası almak için, sizler tarafından getirildiğimizi hiçbir zaman unutmuyoruz, unutmayacağız. Kullandığımız yetki ve imkânları, milletimizin kutsal emanetleri olarak görüyoruz” dedi.
 • Keskin'de İlçe Halkı AK Parti Binası Önünde Toplandı Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde 2 Haziran seçimlerine sayılı günler kala vatandaşlar AK Parti teşkilatı binası önünde toplandı.
 • Bakan Dönmez Açıklaması 'Muhalefet YPG'ye Ve Kandil'e Sırtımızı Dayadık Diyenlerle İle Kol Kola Geziyor' Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’nin menfaatleri için her türlü zorluğa meydan okuduğunu belirterek, “Cumhurbaşkanımız, ekonomik saldırılara ve tehditlere ‘Benim arkamda milletim var’ diyerek karşı koyarken, muhalefet biz sırtımızı YPG’ye, Kandil’e dayadık diyenlerle kol kola geziyor.” dedi.
 • Bakan Dönmez Açıklaması 'Muhalefet YPG'ye Ve Kandil'e Sırtımızı Dayadık Diyenlerle Kol Kola Geziyor' Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’nin menfaatleri için her türlü zorluğa meydan okuduğunu belirterek, “Cumhurbaşkanımız, ekonomik saldırılara ve tehditlere ‘Benim arkamda milletim var’ diyerek karşı koyarken, muhalefet biz sırtımızı YPG’ye, Kandil’e dayadık diyenlerle kol kola geziyor.” dedi.
 • Keskin'de 2 Büyük Aile AK Parti'ye Katıldı Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde 2 Haziran’da yenilenecek olan seçimler öncesinde 2 büyük aile AK Parti’ye destek verecek.
 • AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki Keskin'i Ziyaret Etti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, FETÖ, PKK ve DEAŞ’ın uyduruk bir proje olduğunu belirterek, “Ülkemizin güney sınırında bir terör devleti olsun istiyorlar. O terör devleti de her zaman başımıza bela olsun istiyorlar. Çünkü patronlar aynı. Para verenler de aynı. Ama cenabı hakka şükürler olsun başımızda dağ gibi dimdik duran Recep Tayyip Erdoğan var. Allah uzun ömürler versin. Arkasında da sizler varsınız. Dua ediyorsunuz. Destek veriyorsunuz. O da sizleri temsil ediyor” dedi.
 • Keskin'de Sanayi Esnaflarından AK Parti'ye Büyük Destek YSK tarafından seçimlerin yeniden yapılma kararı alınan Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde esnaflardan AK Parti’ye büyük destek geldi. 2 Haziran’da yapılacak seçimlerde çalışmalarını sürdüren AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, Küçük Sanayi esnafıyla iftar programında bir araya gelerek esnaflardan oy sözü aldı.
 • Başkan Dağdelen Açıklaması '2 Haziran Keskin'in Seçimi Olacak' 2 Haziran tarihinde Keskin’de yenilenecek olan seçimle ilgili çalışmalarını sürdüren AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, “AK Parti Keskin için seferber olmaya devam edecek. AK Parti, bu masum çocuklar için hizmet etmeye devam edecek” dedi.
 • Kendilerine Polis Süsü Veren Hırsızlar Yakalandı Kırıkkale’de kendilerine polis süsü vererek hırsızlık yapan 3 şüpheli gözaltına alınarak çıkartıldıkları mahkemece tutuklanıp cezaevine gönderildi.
 • Keskin'de 'Gençlik Yürüyüşü' Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında ’Gençlik Yürüyüşü’ düzenlendi. Yürüyüşte 40 kişilik ekipten oluşan davulcu ve zurnacı eşlik etti.
 • Başkan Dağdelen Açıklaması 'Keskin'de İki Bayram Birden Yaşayacağız' AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, 2 Haziran’da yapılacak seçim çalışmaları kapsamında Keskin ilçesinde esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geliyor. Başkan Dağdelen, “İnşallah Keskin’de kazanacağımız bu zaferle de 2 Haziran’da iki bayramı birden yaşayacağız" dedi.
 • Başkan Dağdelen Açıklaması 'Keskin'de Doğalgaz Problemini Çözeceğiz' Kırıkkale’nin Keskin İlçesinde köy ve mahalle muhtarlarıyla iftarda bir araya gelen AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, önümüzdeki dönem içerisinde doğalgazı ilçeye getireceklerini belirterek, “Keskin’in en temel problemlerini çözeceğiz. Bunun başında doğalgaz geliyor. Allah nasip ederse bu önümüzdeki dönem içerisinde Keskin merkezde doğalgaz problemini çözeceğiz. Bunu çok net söylüyorum. Bu dönem içerisinde su ile alakalı problemleri de çözeceğiz” dedi.
 • İYİ Partili 150 Kişi AK Parti'ye Geçti AK Parti’nin Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) yaptığı itirazlar sonrasında Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde seçimlerin 2 Haziran’da yapılacağı kararının alınmasının ardından aralarında İYİ Parti kurucusu eski İlçe Başkanı’nın da bulunduğu 150 kişi İYİ Parti üyeliğinden istifa edip Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermek için AK Parti’ye geçiş yaptı. İYİ Parti Kurucusu eski İlçe Başkanı Lütfi Pekince, partideki ihanetleri, oluşumları göz önüne alarak İYİ Parti’den ayrılmak ihtiyacı duyduklarını belirterek, “Ülkemizin şuan ki durumunu göz önüne alaraktan ilçemizde, ilimizde şehitlerimizin olmasından dolayı 10-15 gün önce bir şehidimiz, dün bir şehidimiz bunları göz önüne alarak Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermek için AK Parti’ye geçmiş olduk.” dedi.
 • Köpeğe Çarpmamak İçin Manevra Yapan Araç Takla Attı Açıklaması 1 Ölü, 4 Yaralı Kırıkkale’de seyir halindeki otomobilin sürücü köpeğe çarpmamak için manevra yapınca 100 metre boyunca takla atarak karşı yola geçti. Hurdaya dönen otomobilin içindeki bir kadın hayatını kaybederken diğer 4 kişide yaralandı.
 • Kırıkkale'de 48 Okula Beyaz Bayrak Verildi Sağlık Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan Beyaz Bayrak İş Birliği Protokolü kapsamında Kırıkkale’deki 48 okula Beyaz Bayrak verildi.
 • Selçuklu Yadigarı Çeşnigir'e Turist Akın Edecek Kırıkkale’de Kızılırmak Nehri üzerinde bulunan yüzyıllar boyunca tarihe ışık tutan büyük Selçuklu yadigarı Çeşnigir Köprüsü ve Büklükale mevkisine yerli ve yabancı turistlerin ziyaret etmesi için peyzaj çalışmalarının büyük bir bölümü tamamlandı.
 • Keskin İlçe Halkı Güne Kar Sürpriziyle Uyandı Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde vatandaşlar güne kar sürpriziyle uyandı.
 • Keskin'de Belediye Başkanlığına, Vali Yardımcısı Akbaş Vekalet Edecek Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde seçimlerin yenilenmesi kararının ardından 2 Haziran seçimlerine kadar Belediye Başkanlığına Vali Yardımcısı ve Özel İdare Genel Sekreteri Osman Akbaş vekalet edecek.
 • ATÜB İle Belarus Kırıkkale'de Traktör Fabrikası Kurdu Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Kırıkkale’de Belarus Başbakan Yardımcısı Igor lyashenko ile birlikte Azeri-Türkiye Üretim Birliği (ATÜB) ile Belarus tarafından kurulan traktör fabrikasında incelemelerde bulundu.
 • Keskin'de Seçimlerin İptal Olma Nedeni Ortaya Çıktı AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, AK Parti’nin Yüksek Seçim Kuruluna yaptıkları itiraz sonucunda Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde seçimlerin iptal olduğunu ve 2 Haziran’da seçimlerin yenilenmesine karar verildiğini belirterek, “Bizim tespit ettiğimiz devletin vasi olarak atadığı engelli kardeşlerimize oy kullandırıldığını gördük. Raporlu yatalak hastalar vardı Keskin’de, seyyar sandık kurulmamış olmasına rağmen onların da sandığın başına gelmeden oy kullandığını gördük. Onları da bu itirazımız içerisine dahil ettik.” dedi.
 • Tıp Fakültesinde İbn-İ Sina Palyatif Bakım Ünitesi Açıldı Kadrosu ve teknik imkanlarıyla Kırıkkale ve çevre illerdeki vatandaşlara sağlık hizmeti veren Üniversitesi Tıp Fakültesinde İbn-i Sina Palyatif Bakım Ünitesi açıldı.
 • Keskin İlçesinde 1 Oy Farkla AK Parti Kazandı Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde belediye başkanlığını AK Parti’nin adayı Dede Yıldırım 1 oyla kazandı.
 • Kiraladıkları Aracın Plakasını Değiştirerek Hırsızlık Yaptılar Kırıkkale’de kiraladıkları araçların plakalarını değiştirerek hırsızlık yapan şebeke çökertildi.
 • Kırıkkale'nin Mümbit Toprakları Sulamaya Açıldı Devlet Su İşleri, Kırıkkale’ye yapılan yatırımlarla mümbit topraklarını su ile buluşturmaya, vatandaşlara içme ve kullanma suyu temin etmeye ve derelerdeki taşkın riskini azaltmaya devam ediyor.
 • Keskin'de Bin 600 Adet Meyve Fidanı Dağıtıldı Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde 21-27 Mart Orman Haftası etkinlikleri kapsamında kaymakamlık tarafından bin 600 adet meyve fidanını düzenlenen törenle öğrencilere dağıtıldı.
 • Mahkumlar 'Adalet Ormanı' İçin Fidan Dikti Kırıkkale’de hakimler ve savcılar, mahkumlarla birlikte ‘Adalet Ormanı’ için 500 adet fidan dikti.
 • Şehit Amcasının Kabri Başında İstiklal Marşı'nı Okudu 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yıldönümünde 7 yaşındaki Esma Nur Keskin, şehit amcası şehit Jandarma Komando Onbaşı Bülent Keskin’in kabri başında İstiklal Marşı’nı okudu, dua etti.
 • Servis Şoförü Cinayetinin Katil Zanlısı Tutuklandı Kırıkkale’de önce darp edilip, sonra av tüfeğiyle kafasından vurulan okul servis şoförünün katil zanlısı tutuklandı.
 • Okul Servisi Şoförü Aracın İçinde Ölü Bulundu Kırıkkale’de okul servisi şoförlüğü yapan 1 kişi ateşli silahla vurulmuş halde ölü bulundu.
 • İkiz Kardeşini Öldürdü, Oğlunu Ağır Yaraladı Kırıkkale’de bir kişi, arazi anlaşmazlığı yüzünden ikiz kardeşini silahla öldürüp, oğlunu da ağır yaraladı.
 • Çakmaklı Açıklaması 'Keskin İçin 24 Saat Çalışıyoruz' Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Keskin İlçe Başkanı Zafer Çakmaklı, 31 Mart yerel seçimler kapsamında en iyi adayı çıkarttıklarını ifade ederek Keskin için 24 saat çalıştıklarını söyledi.
 • Parçalanan Traktörden Sağ Kurtuldu Kırıkkale’de ticari araç ile traktörün çarpışması sonucu 3 kişi ağır yaralandı. Parçalanan traktörün altında sıkışan yaşlı adam ise yaralı olarak kurtarıldı.
 • Geleceğin Kaşifleri İzmir Yolunda ’Uluslararası First Lego League Bilim Kahramanları Buluşuyor Yarışması’nda tasarladıkları ‘Mitat’ isimli uzay robotu projesiyle derece alan Kırıkkaleli ortaokul öğrencileri, ‘Kecurobotik’ takımı olarak İzmir’de düzenlenecek olan Türkiye Ulusal Turnuvası’na katılmaya hak kazandı.
 • Bizans Döneminden Kalan Sulu Mağara, Turizme Kazandırılıyor Kırıkkale’de Bizans döneminden kalan ve Hristiyanların yerleşim yeri olarak kullandığı Sulu Mağaranın turizme kazandırılması için Valilik tarafından çalışmalar başlatıldı.
 • Milyonluk Vurgun Yapan Çete Üyesi 11 Kişi Tutuklandı Kırıkkale merkezli 10 ilde “Kale” isimli yapılan operasyonda, çiftçilerden 1 milyon liralık vurgun yapan 14 kişiden 11’i çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı, 3 zanlı adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
 • 1 Milyonluk Vurgun Yapan Şebeke Çökertildi Kırıkkale merkezli 10 ilde yapılan “Kale” isimli operasyonda; çiftçilerden 1 milyonluk vurgun yapan 14 kişilik dolandırıcı şebekesi çökertildi.
 • Kara Saplanan Okul Servisi Kurtarıldı Kırıkkale’de yoğun kar nedeniyle yolda mahsur kalan okul servisi kurtarıldı.
 • Yaşlı Kadın Evinde Ölü Bulundu Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde yalnız yaşayan 73 yaşındaki kadın, evinden gelen kokular üzerine polis tarafından evin kapısı açılarak içeri girildiğinde ölü bulundu.
 • Yağan Kar Sonrası Kapanan Köy Yolları Ulaşıma Açıldı Kırıkkale’de etkili olan kar yağışı sonrası çok sayıda köy yolu ulaşıma kapanırken, İl Özel İdare Müdürlüğü karla mücadele ekipleri kapalı köy yollarını açmak için seferber oldu.
 • Kırıkkale'de İZDES Hayata Geçti Kırıkkale’de İzleme Değerlendirme Sistemi (İZDES) hayata geçirildi.
 • Kırıkkale'de Lisansüstü Eğitim Protokolleri İmzalandı Kırıkkale Üniversitesi ile Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında lisansüstü eğitim protokolü imzalandı.
 • Kırıkkale'de Şofben Zehirlenmesi Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde şofbenden sızan gazdan zehirlenen iki kardeş hastanede tedavi altına alındı.
 • Kırıkkale'de Mevlid-İ Nebi Haftası Büyük İlgi Gördü Kırıkkale İl Müftülüğü tarafından ’Mevlid-i Nebi Haftası’ dolayısıyla düzenlenen program büyük ilgi gördü.
 • Uyuşturucu Satarken Suçüstü Yakalanan Şahıs Tutuklandı Kırıkkale’de düzenlenen uyuşturucu operasyonunda suçüstü yakalanan 1 şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • Mazot Ve Akü Hırsızları Yakayı Ele Verdi Kırıkkale’de çaldıkları akü ve mazotları elden çıkartmak için ekonomik fiyatlara satarken yakayı ele veren 3 kafadar, gözaltına alınarak çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
 • Davullu-Zurnalı Cumhuriyet Bayramı Coşkusu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 95’inci yıl dönümü tüm yurtta olduğu gibi Kırıkkale’de de coşkuyla kutlandı. Keskin ilçesinde ise 29 davulcu ile 29 zurnacı, mehter ve İzmir marşı eşliğinde caddelerde yürüyüş yapıldı.
 • Kırıkkale'de 30 Kişiye İş Makinesi Operatörlük Sertifikası Verildi Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde yaşayan işsiz, toprağı olmayan, dar gelirli ve dezavantajlı gruplar için ilk etapta 30 kişiye iş makinesi operatörlük eğitimi verildi.
 • Şehit Emre Güngör İçin '7 Yemeği' Düzenlendi Kırıkkale’de Piyade Sözleşmeli Er Emre Güngör’ün ailesi tarafından "7 yemeği" düzenlendi.
 • Tarihi Cami Restore Ediliyor Kırıkkale’nin Keskin ilçesindeki tarihi ’Çarşı Camisi’nin restorasyonunun büyük bir kısmı tamamlandı.
 • Çakıcı'ya Sahte Rapor Olayında Önemli Gelişme Kırıkkale’de Alaattin Çakıcı için süresiz sahte sağlık raporu düzenlendikleri gerekçesiyle tutuklanan 6 şüpheli, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
 • Hayallerini Seramiğe Nakşediyorlar Kırıkkale’de faaliyete geçen ’Çamurlu Eller KOP ile Düşler Kuruyor Projesi’ kapsamında açılan meslek edindirme kursları sayesinde 25 ev hanımı sabır ve özveriyle hayallerini önce çiziyor, sonra da seramiğe nakşediyor ve para kazanıyor.
 • Şehit Emre Güngör Son Yolcuğuna Uğurlandı Hakkari’de PKK’lı teröristlerce üs bölgesine düzenlenen saldırıda şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Emre Güngör (26), memleketi Kırıkkale’de son yolculuğuna uğurlandı. 8 yaşındaki Batuhan Şengür elinde Türk bayrağıyla şehit dayısının tabutu başında gözyaşı dökerek bir dakika bile olsun ayrılmadı.
 • Şehidin Babası, Acı Haberi Tarlada Çalışırken Aldı Hakkari’de PKK’lı teröristlerin Irak’ın kuzeyindeki Zap bölgesinden güdümlü füze ile yaptıkları saldırıda şehit olan Sözleşmeli Er Emre Güngör’ün acı haberini babası köyündeki tarlada çalışırken aldı. Kırıkkale protokolü, şehit Güngör’ün ailesine evinde taziye ziyaretinde bulundu.
 • Kırıkkale'ye Şehit Ateşi Düştü Hakkari’de bölücü terör örgütü PKK tarafından Kuzey Irak Zap Bölgesi’nden güdümlü füzeyle yapılan saldırı sonucu şehit olan askerin Kırıkkaleli Piyade Sözleşmeli Er Emre Güngör olduğu öğrenildi.
 • Bulut Açıklaması 'Öğrencilerimizin Başarısı İçin Çalışacağız' AK Parti Keskin İlçe Başkanı Halim Bulut, okullar da idareci ve öğretmenler ile bir araya gelerek öğrencilerin başarısı ve eğitim öğretim yılının en güzel şekilde geçmesi için her türlü istek ve talepleri yerine getirmeye hazır olduklarını söyledi.
 • Çakıcı'ya sahte rapor davasında karar Kırıkkale’de daha önce tutuklu bulunan Alaattin Çakıcı için süresiz sahte sağlık raporu düzenlendiği gerekçesiyle bir hastane müdürü ile daha önce görevden alınan eski il sağlık müdürü ve 4 doktor tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • Turizm Alanı Tabiat Parkında Çöp Topladılar AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı tarafından turizm bölgesi olan Karaahmetli Tabiat Parkında farkındalık oluşturmak amacıyla çevre temizliği yapıldı.
 1  2  ...  4 

ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !